Cam Balkon Arge

Cam Balkon Arge – Kaya Camlama Cam Balkon Sistemleri İzmir 22 Yıllık Tecrübe

Hızla değişen dünyamızda zengin ülkelerle fakir ülkeler arasındaki farklar giderek artmaktadır.. Teknolojiyi elinde bulunduran ve böylelikle gelişmiş bir sanayiye sahip olan bu ülkeler, üçüncü dünya ülkelerini giderek kendilerine daha fazla bağımlı hale getirmektedir.  ülkemizin bu gelişmiş ülkeler sınıfında yer alabilmesi için de teknoloji geliştirmeye, yenilikçi ürünler üretmeye şiddetle ihtiyacı vardır. Ancak politika ve stratejilerimizi bu yönde geliştirmeye başladığımız zaman, ülkemizin içerisinde bulunduğu sosyal, kültürel ve ekonomik koşulları da iyileştirmek yolunda bir adım atmış oluruz.

Türkiye’nin gelişmiş ülkelerle rekabet edebilmesi ve ekonomik olarak tam bağımsız bir ülke olabilmesinin yolu AR-GE’den geçmektedir. Sadece tüketen değil aynı zamanda üreten bir toplum olabilmek ve bu anlamda farklılaşabilmek için  AR-GE’ye dayalı ekonomi politikaları uygulanmalıdır. Bu nedenle de AR-GE yönetim stratejimizin bir parçası değil bizzat stratejimizdir.

Kayacamlama ailesi olarak ülkemizde ve dünyada sektöre yön verebilecek araştırmaları gerçekleştirmek amacı içindeyiz. Bu kapsamda firmamız bünyesinde bulunan mühendisler tarafından oluşturulan yeni çalışmaları siz değerli dostlarımıza duyurmaya devam edeceğiz.

WhatsApp
Bilgi Almak İçin Tıklayın