Hakkımızda

Hakkımızda – Kaya Camlama Cam Balkon Sistemleri İzmir 22 Yıllık Tecrübe

1996-1997 yıllarında Alüminyum ve Plastik Doğrama sektörlerinde faaliyete başlamış olan Kaya Camlama, yılların getirmiş olduğu deneyim ve sektördeki güvenilirliği sayesinde başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde bulunduğu konumu güçlendirmiş ve sektörün en önemli temsilcisi haline gelmiştir.
İzmir merkezinde bulunan showroom ve atölyelerimizde işinde profesyonel teknik ve arge ekibimizle yaptığımız çalışmalarımızla hizmetimizi en kaliteli ve en modern seviyeye taşımayı hedefliyoruz.
Kaya Camlama – Cam Balkon Sistemleri A’dan Z’ye tüm aksesuarları ile tek bir sistem için tasarlanmış olup yıllardır kalitesi ve yarattığı fark ile varlığını sürdürüp her geçen gün daha da büyümektedir. Firmamız kendi sistemini istenildiğinde üstten istenildiğinde alttan çalışacak şekilde tasarlamıştır. Özel profil yapısı ve hareketli sistem mekanizmalarıyla uzun yıllar problemsiz ve rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

İzmir’de başladığımız cam balkon imalat ve montaj hizmetimizi geçtiğimiz yıllar içerisinde tüm ege bölgesine sunmaya başladık. Denizli, Muğla,Uşak, Afyon, Balıkesir, Manisa, Akhisar, Salihli, Aydın ve Nazillide yaptığımız cam balkon montajları ile kentin çehresindeki gelişime katkıda bulunduk. Kuşadası, Ayvalık, Didim ,Dikili, Çandarlı, Foça,Bodrum,Marmaris ve tabi ki Çeşme gibi turistik merkezlerde işletmelere cephe vitrin sistemleri, mekan camlama konusunda hizmet sağlamamızın yanı sıra halkımızın talep etmiş olduğu kayar katlanır ve sürme cam balkon sistemlerinin üreticisi olarak, uygun fiyat ve kaliteli ürün misyonumuz ile “En İyi Cam Balkon” sloganımıza olan güvenimiz dahilinde  sunduk ve sunmaya devam edeceğiz.

 

 

WhatsApp
Bilgi Almak İçin Tıklayın