1996-1997 yıllarında Alüminyum ve Plastik Doğrama sektörlerinde faaliyete başlamış olan Kaya Camlama, yılların getirmiş olduğu deneyim ve sektördeki güvenilirliği sayesinde başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde bulunduğu konumu güçlendirmiş ve sektörün en önemli temsilcisi haline gelmiştir. İzmir merkezinde bulunan showroom ve atölyelerimizde işinde profesyonel teknik ve arge ekibimizle yaptığımız çalışmalarımızla hizmetimizi en kaliteli ve en modern seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Kaya Camlama – Cam Balkon Sistemleri A’dan Z’ye tüm aksesuarları ile tek bir sistem için tasarlanmış olup yıllardır kalitesi ve yarattığı fark ile varlığını sürdürüp her geçen gün daha da büyümektedir. Firmamız kendi sistemini istenildiğinde üstten istenildiğinde alttan çalışacak şekilde tasarlamıştır. Özel profil yapısı ve hareketli sistem mekanizmalarıyla uzun yıllar problemsiz ve rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

  • 10015. Sk. Atatürk Organize Sanayi Sitesi No:17, 35620 Çiğli/İzmir
  • (0232) 381 20 54

Hakkımızda

Kaya Camlama

1996-1997 yıllarında Alüminyum ve Plastik Doğrama sektörlerinde faaliyete başlamış olan Kaya Camlama, yılların getirmiş olduğu deneyim ve sektördeki güvenilirliği sayesinde başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde bulunduğu konumu güçlendirmiş ve sektörün en önemli temsilcisi haline gelmiştir.
İzmir merkezinde bulunan showroom ve atölyelerimizde işinde profesyonel teknik ve arge ekibimizle yaptığımız çalışmalarımızla hizmetimizi en kaliteli ve en modern seviyeye taşımayı hedefliyoruz.
Kaya Camlama – Cam Balkon Sistemleri A’dan Z’ye tüm aksesuarları ile tek bir sistem için tasarlanmış olup yıllardır kalitesi ve yarattığı fark ile varlığını sürdürüp her geçen gün daha da büyümektedir. Firmamız kendi sistemini istenildiğinde üstten istenildiğinde alttan çalışacak şekilde tasarlamıştır. Özel profil yapısı ve hareketli sistem mekanizmalarıyla uzun yıllar problemsiz ve rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

İzmir’de başladığımız cam balkon imalat ve montaj hizmetimizi geçtiğimiz yıllar içerisinde tüm ege bölgesine sunmaya başladık. Denizli, Muğla,Uşak, Afyon, Balıkesir, Manisa, Akhisar, Salihli, Aydın ve Nazillide yaptığımız cam balkon montajları ile kentin çehresindeki gelişime katkıda bulunduk. Kuşadası, Ayvalık, Didim ,Dikili, Çandarlı, Foça,Bodrum,Marmaris ve tabi ki Çeşme gibi turistik merkezlerde işletmelere cephe vitrin sistemleri, mekan camlama konusunda hizmet sağlamamızın yanı sıra halkımızın talep etmiş olduğu kayar katlanır ve sürme cam balkon sistemlerinin üreticisi olarak, uygun fiyat ve kaliteli ürün misyonumuz ile “En İyi Cam Balkon” sloganımıza olan güvenimiz dahilinde  sunduk ve sunmaya devam edeceğiz.

Image

25

Yıllık
Deneyim

Neden Kaya Camlama

Kalite Odaklı Hizmet

Image

Ufak evlerimize ekstra ferah alan kazandırmak yada kendinize ait bir kış bahçesine sahip olma isterseniz hareketli, kullanımı kolay sistem gereksinimlerini karşılayan en özel çözüm cam balkon dur.

Image

Son sistem, CNC kesim teknolojisi ile donatılmış tesisimizde, tümüyle size özel olarak cam balkon üretilir, tam otomatik makinalarımızda üretilirken, her aşamada kalite kontrolünden geçmektedir. 

Whatsapp
Selamlar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Call Now Button02323812054