1996-1997 yıllarında Alüminyum ve Plastik Doğrama sektörlerinde faaliyete başlamış olan Kaya Camlama, yılların getirmiş olduğu deneyim ve sektördeki güvenilirliği sayesinde başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde bulunduğu konumu güçlendirmiş ve sektörün en önemli temsilcisi haline gelmiştir. İzmir merkezinde bulunan showroom ve atölyelerimizde işinde profesyonel teknik ve arge ekibimizle yaptığımız çalışmalarımızla hizmetimizi en kaliteli ve en modern seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Kaya Camlama – Cam Balkon Sistemleri A’dan Z’ye tüm aksesuarları ile tek bir sistem için tasarlanmış olup yıllardır kalitesi ve yarattığı fark ile varlığını sürdürüp her geçen gün daha da büyümektedir. Firmamız kendi sistemini istenildiğinde üstten istenildiğinde alttan çalışacak şekilde tasarlamıştır. Özel profil yapısı ve hareketli sistem mekanizmalarıyla uzun yıllar problemsiz ve rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

  • 10015. Sk. Atatürk Organize Sanayi Sitesi No:17, 35620 Çiğli/İzmir
  • (0232) 381 20 54

Isıcamlı Katlanır Cambalkon Sistemleri

Image
Image

Isıcamlı Cam Balkonu Size Sunuyoruz!

Yıllardır kalitemiz ve yarattığımız fark ile en kullanışlı cam balkon sistemlerini oluşturduk.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemlerimiz ile ses ve ısı yalıtımını maksimum düzeye çıkartıyoruz.

Alo Isıcamlı Cam Balkon

(0232) 381 20 54

Ödüllü Cam Balkon

25 Yıllık Tecrübeli Ekip & Isıcamlı Sistemde İnovasyon

Image

Isıcamlı Katlanır Sistem Özellikleri:

Genişlik:40 mm
Conta:TPV/Fırça Conta
Conta Sayısı:İç-Dış/Çift Sıra
Kanat Araları:Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları:8 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam
Mekanizma:8 tekerlekli taşıyıcı tasarım
Opsiyon:Stor perde profili ve damlalıklı ray profili
 

En Uygun En Modern Renk Seçimleri 

Balkon ve teraslarınızda kullanabileceğiniz en güzel ve en uyumlu renk kodlarından oluşan Ral kataloğumuz ile size geniş bir seçme şansı sunuyoruz.

Katlanır cam balkon sistemleri çeşitli renklerde olabilir. Ev dekorasyonunuza hangisi uygunsa onu tercih ederek balkon ve teraslarda harika dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte yapıldıkları alanda çok fazla yer kaplamadıklarından dolayı aklınızdaki dekorasyonlara cam balkon sistemleri hiçbir şekilde engel olmazlar.

Yaygın kullanımdaki balkon tiplerine uyum sağlayan donanımları ve 7 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan oluşturur.

Isı ve Gürültü İzolasyonuna Destek

• Özel tasarım damlalıklı ray profili sayesinde mimarinize uyum sağlamaktadır.

• Kilit sistemindeki gömme kollu yapısı, balkonunuzda estetik bir görüntü yaratırken kolay kullanımı ile de dikkat çekmektedir.

• Cam-profil bağlantısında kanat tasarım ı vekullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır. Cam-profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmamaktadır.

• Yaygın kullanımdaki balkon tiplerine uyum sağlayan donanımları ve 7 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan oluşturur.

Tozdan Arınmış Bir Mekân

 

Özellikle hava rüzgârlı olduğunda ya da işlek bir caddeye yakın oturulduğunda balkonların içerisine dolan tozlar kaçınılmaz haldedir. Fakat balkonlarınızı cam balkon sistemi ile kapattığınızda tozdan arınacak, çamaşırlarınızı rahat ve temizce kurutabilecek en güzeli de balkonunuzun tadını çıkarabileceksiniz.

Cam-profil bağlantısında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır.

 

Güvenli Alan

Çocuklu bir evde ya da evcil hayvanların olduğu bir evde balkonunuzu sürekli kapalı tutmak ya da sürekli kontrol halinde olmanız gerekmektedir. Ancak Cam balkonlar sayesinde evcil hayvanlarınız da çocuklarınızda güvenli bir şekilde balkonda zaman geçirebilirler.

Kilit sistemi telli olan Cambalkon Sistemimiz çocuk güvenliğide sağlamaktadır.

Cambalkon Sistemlerimizde kullandığımız 8 mm temperli cam uygulaması ile normal camlara göre daha güvenlidir.

Yalıtım

• Alüminyum kapak profillerinde yer alan gizli çift fırça contalar sayesinde balkonunuzda ekstra toz ve rüzgar yalıtımı sağlar.

• Performus Cambalkon Sistemlerine 24 mm çift cam kullanımı ile ısı,ses ve rüzgar yalıtımı arttırılmıştır.

Her Balkon İçin Özel Teknik Çizim

Whatsapp
Selamlar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Call Now Button02323812054