1996-1997 yıllarında Alüminyum ve Plastik Doğrama sektörlerinde faaliyete başlamış olan Kaya Camlama, yılların getirmiş olduğu deneyim ve sektördeki güvenilirliği sayesinde başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde bulunduğu konumu güçlendirmiş ve sektörün en önemli temsilcisi haline gelmiştir. İzmir merkezinde bulunan showroom ve atölyelerimizde işinde profesyonel teknik ve arge ekibimizle yaptığımız çalışmalarımızla hizmetimizi en kaliteli ve en modern seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Kaya Camlama – Cam Balkon Sistemleri A’dan Z’ye tüm aksesuarları ile tek bir sistem için tasarlanmış olup yıllardır kalitesi ve yarattığı fark ile varlığını sürdürüp her geçen gün daha da büyümektedir. Firmamız kendi sistemini istenildiğinde üstten istenildiğinde alttan çalışacak şekilde tasarlamıştır. Özel profil yapısı ve hareketli sistem mekanizmalarıyla uzun yıllar problemsiz ve rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

  • 10015. Sk. Atatürk Organize Sanayi Sitesi No:17, 35620 Çiğli/İzmir
  • (0232) 381 20 54

Isıcamlı Sürme Cambalkon Sistemleri

Image

Isıcamlı Sürme Cam Balkonu Size Sunuyoruz!

Yıllardır kalitemiz ve yarattığımız fark ile en kullanışlı cam balkon sistemlerini oluşturduk.

Isıcamlı Sürme Cam Balkon Sistemlerimiz ile ses ve ısı yalıtımını maksimum düzeye çıkartıyoruz. Özel tasarımlı ray yapısı sayesinde diğer sürme sistemlere göre kötü hava koşullarına daha fazla yalıtım sağlar. Üç farklı ray sistemi sayesinde her mekana mimari çözüm sağlar.

Alo Isıcamlı Sürme Cam Balkon

(0232) 381 20 54

Ödüllü Cam Balkon

Üstün donanım ve benzersiz tasarım detayları ile kullanıcısına kullanım kolaylığı ve konforu bir arada sunuyor

Image

Isıcamlı Sürme Sistem Özellikleri:

Genişlik:138,5 mm
Conta:Fırça Conta
Conta Sayısı:İç-Dış/Çift Sıra
Kanat Araları:Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları:20 mm temperli çift cam
Opsiyon:Çerçeveli Kanat
 

En Uygun En Modern Renk Seçimleri 

Balkon ve teraslarınızda kullanabileceğiniz en güzel ve en uyumlu renk kodlarından oluşan Ral kataloğumuz ile size geniş bir seçme şansı sunuyoruz.

Sürme Cam Balkon Sistemleri uygulandığı alanlarda yarattığı kesintisiz manzara imkanının yanı sıra temperli çift cam uygulaması ile de hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlayarak balkonlarınızı yaşam alanına dönüştürür.

Yaygın kullanımdaki balkon tiplerine uyum sağlayan donanımları ve 7 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan oluşturur.

Tasarım ve Eşsiz Fonksiyonellik

• İkili, üçlü ve dörtlü ray seçenekleri ile balkon, kış bahçesi, ofis bölmesi, restoran ve cafe gibi farklı açıklıklara sahip mekanlara uygulanabilir.

• Taşıyıcı tekerlek sistemleri, gerektiğinde yükseklik ayarı yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

• Isıcamlı Sürme Sistemimiz; sahip olduğu tutamak tasarımı, taşıma kapasitesi ve her zevke hitap eden 5 özel renk seçeneği ile kullanıcısına daha önce sunulmamış bir konfor sağlar.

• Fırçalı veya fırçasız üst ray seçeneği.

Tozdan Arınmış Bir Mekân

 

• Isıcamlı Sürme cam balkon sisteminde kanat profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir. Düşeyde çift sıra kullanım imkanı sunarak dış etkenlerin etkisini azaltarak kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan imkanı yaratır.

• Ara kapaklar sayesinde cam esnemesi ve hava geçişi azalır. sürme cambalkon sisteminde bulunan üst kilit seti ile rüzgar ve tozun iç kısma geçisi engellenir. Bu sayede konforlu bir yaşam alanı oluşur.

• Temperli çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlar.

Güvenli Alan

• Isıcamlı sürme cambalkon sistemi hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilen özel kilitleme mekanizması sayesinde dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı güvenli bir ortam yaratır.

• Temperli cam uygulaması ile ısıcamlı sürme cambalkon sistemi dışarıdan gelen darbelere karşı dayanımı artırılmıştır.

Her Balkon İçin Özel Teknik Çizim

Whatsapp
Selamlar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Call Now Button02323812054