1996-1997 yıllarında Alüminyum ve Plastik Doğrama sektörlerinde faaliyete başlamış olan Kaya Camlama, yılların getirmiş olduğu deneyim ve sektördeki güvenilirliği sayesinde başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi ve Türkiye genelinde bulunduğu konumu güçlendirmiş ve sektörün en önemli temsilcisi haline gelmiştir. İzmir merkezinde bulunan showroom ve atölyelerimizde işinde profesyonel teknik ve arge ekibimizle yaptığımız çalışmalarımızla hizmetimizi en kaliteli ve en modern seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Kaya Camlama – Cam Balkon Sistemleri A’dan Z’ye tüm aksesuarları ile tek bir sistem için tasarlanmış olup yıllardır kalitesi ve yarattığı fark ile varlığını sürdürüp her geçen gün daha da büyümektedir. Firmamız kendi sistemini istenildiğinde üstten istenildiğinde alttan çalışacak şekilde tasarlamıştır. Özel profil yapısı ve hareketli sistem mekanizmalarıyla uzun yıllar problemsiz ve rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

  • 10015. Sk. Atatürk Organize Sanayi Sitesi No:17, 35620 Çiğli/İzmir
  • (0232) 381 20 54

Sürme Cambalkon Sistemleri

Image

Sürme Cam Balkonu Size Sunuyoruz!

Yıllardır kalitemiz ve yarattığımız fark ile en kullanışlı cam balkon sistemlerini oluşturduk.

Sürme Cam Balkon Sistemlerimiz ile ses ve ısı yalıtımını maksimum düzeye çıkartıyoruz. Üçlü ve beşli ray seçeneği ile daha geniş açıklıklara uygulanabilir. Balkon, kış bahçesi, ofis, cafe gibi mekanlarda yeni yaşam alanı oluşturmak için en ideal sistemdir.

Alo Sürme Cam Balkon

(0232) 381 20 54

Ödüllü Cam Balkon

Kolay kullanımı, güvenliği ve estetiği bir arada sunan sistemdir.

Image

Sürme Cam Balkon Sistem Özellikleri:

Genişlik:131,2 mm
Conta:Fırça Conta
Conta Sayısı:İç-Dış/Çift Sıra
Kanat Araları:Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları:8 mm temperli tek cam
Mekanizma:45,2 mm temperli tasarım(özel çap)
 

En Uygun En Modern Renk Seçimleri 

Balkon ve teraslarınızda kullanabileceğiniz en güzel ve en uyumlu renk kodlarından oluşan Ral kataloğumuz ile size geniş bir seçme şansı sunuyoruz.

Sürme Cam Balkon Sistemleri uygulandığı alanlarda yarattığı kesintisiz manzara imkanının yanı sıra temperli çift cam uygulaması ile de hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlayarak balkonlarınızı yaşam alanına dönüştürür.

Yaygın kullanımdaki balkon tiplerine uyum sağlayan donanımları ve 7 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan oluşturur.

Tasarım ve Eşsiz Fonksiyonellik

• Sürme Cambalkon, alüminyum sızdırmazlık profili sayesinde cam esnemesi ve hava geçişi minimum seviyeye indirilerek güvenli ve yalıtımlı bir ortam sağlar.

• Cam panel aralarında ve kanatlarda yer alan fırça conta ile hava geçişi minimize edilmiştir.

• Sürme Cam Balkon sisteminde bulunan üst kilit seti ile rüzgar ve tozun iç kısma geçisi engellenir. Bu sayede konforlu bir yaşam alanı oluşur.

Tozdan Arınmış Bir Mekân

 

• Sürme cam balkon sisteminde kanat profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir. Düşeyde çift sıra kullanım imkanı sunarak dış etkenlerin etkisini azaltarak kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan imkanı yaratır.

• Ara kapaklar sayesinde cam esnemesi ve hava geçişi azalır. sürme cambalkon sisteminde bulunan üst kilit seti ile rüzgar ve tozun iç kısma geçisi engellenir. Bu sayede konforlu bir yaşam alanı oluşur.

Güvenli Alan

• Yan profilinin özelliği sayesinde kilit, düşeyde istenilen konuma monte edilerek çocuk emniyeti sağlanır.

• Sürme Cam Balkon sistemi temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir.

Her Balkon İçin Özel Teknik Çizim

Whatsapp
Selamlar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Call Now Button02323812054